




Parks Candles London
Natures Own 10 db-os gyertya szett, égési idő 8 óra - Parks Candles London
4.9 (15)Extra minőségÁrgarancia - hogy mindig kedvezőbb áron juss hozzá!
Jobb áron láttad a terméket? Tudasd velünk
Figyelés
Elfogyott
Kattints a Figyelés gombra, és mi azonnal értesítünk, ha a termék újból elérhető lesz.
Ingyenes szállítás 45 000 Ft-tól
365 napos visszaküldési lehetőség
Utánvétes fizetés lehetséges
ID termékazonosító: 903592
Termékleírás
Különleges, minőségi lakáskiegészítőt keresel az otthonodba? Ismerősöd szülinapja közeleg, és meglepnéd egy stílusos aprósággal? Mindkét esetben jó helyen jársz!
A Bonamis termékek trendi márkáktól származnak, stílusosak, praktikusak és egyediségükkel lenyűgöznek mindenkit. Legyen az egy apró kiegészítő, egy értékes bútor vagy konyhai eszköz, nálunk csak megbízható darabokat találsz.
A Bonamis termékek trendi márkáktól származnak, stílusosak, praktikusak és egyediségükkel lenyűgöznek mindenkit. Legyen az egy apró kiegészítő, egy értékes bútor vagy konyhai eszköz, nálunk csak megbízható darabokat találsz.
Mutass többet
Alapvető paraméterek
Égési idő
12 ó
Hosszúság
34 cm
Szélesség
16 cm
Magasság
5 cm
Súly
1.3 kg
Anyag és ápolás
Egyéb anyagok
Üveg
Egyéb paraméterek
Gyertya típusa
Illatos
A termék száma
903592
Parks Candles London márka
A híres londoni gyertyamárka a mi kínálatunkból sem hiányozhat! Magával ragadó illataival kellemes és pihentető légkört varázsol otthonodban.
Minőségjelzés a Bonaminál
ExtraExtra
Mit jelent a Bonaminál a Extra minőség?
Ideális középút a jó ár és minőség szempontjából. Ezzel a vásárlással nem fogsz hibázni, és megfelelő karbantartással a termékek évekig kitartanak.
Anyag
A minőségi anyagok miatt a termékek hosszabb élettartamúak és pontosabban kidolgozottak.
Design
Mutatós, érdekes és praktikus kialakítás, ami sosem megy ki a divatból.
Értékelés és vélemény
4.9Értékelések száma (15)
514
41
30
20
10