Prémium márkák akár 30% kedvezménnyel | Spórolj még ma →
Tavasz otthon és a szabadban | Inspirálódj →
1 750 Ft nekedRegisztrációBejelentkezésKosárMenu
Mentés
Mazzini Sofas

Aster sötétszürke fotel - Mazzini Sofas

Árgarancia - hogy mindig a kedvezőbb áron juss hozzá!
Jobb áron láttad a terméket? Tudasd velünk
Figyelés
Elfogyott
Kattints a Figyelés gombra, és mi azonnal értesítünk, ha a termék újból elérhető lesz.
365 napos visszaküldési lehetőség
Kényelmes, ingyenes visszaküldés
ID termékazonosító: 1083056

Termékleírás

A népszerű Mazzini Sofas márkájú Aster fotel kiválóan alkalmas pihenésre és az otthoni kikapcsolódásra. Hisszük, hogy megérdemled a legnagyobb kényelmet és a legjobb minőséget! Az Aster fotel olyan puha, akárcsak a pamut, szerkezete erős fém, töltőanyaga pedig 30 kg/m3 tömörségű, sűrű hab.

Az enyhén indusztriális megjelenés meggyőz arról, hogy ez a darab végtelenül divatos, és jól passzol az eklektikus és modern belső terekbe. Ajánljuk a trendi, stílusos lakberendezés szerelmeseinek!

Mi az a Martindale-teszt? A teszttel a kárpitok kopásállóságát mérik. Egy standard filckorong segítségével egyre nagyobb erővel dörzsölik a szövet felületét, egészen addig, amíg az anyagban elszakad egy szál, vagy egy lyuk keletkezik a felületén. Ezen a ponton a gép automatikusan leáll, és a lemez eddig megtett fordulatainak száma adja a Martindale-értéket.

Méretek és specifikus adatok

Szélesség

85 cm

Magasság

78 cm

Súly

25 kg

Ülésmagasság

41 cm

Ülésmélység

55 cm

Ülés szélessége

80 cm

Anyag és ápolás

Kárpitozás anyaga

Pamut

Martindale-mutató

95000 martindale

Szövet összetétele

100% poliészter

Egyéb paraméterek

Összeszerelést igényel

Részben

Kárpit

Textil

A termék száma

1083056

Mazzini Sofas márka

Mazzini Sofas
A Mazzini Sofas széles kínálatában Európában gyártott ülőbútorokat találsz.