A Hood asztali lámpát a retró inspirálta. Letisztult vonalai és élénk színe remekül mutat minden belső térben. Természetes szépségével és eredetiségével hódít, anélkül, hogy erőszakkal követelné ki magának a figyelmet. A márkáról:
Jobban tetszik a fém, mint a fa, és az üvegnél jobban csábít a márvány? A nem szokványos anyagok és a különleges formatervezés az, ami igazán vonz? Akkor jó helyen vagy. A Leitmotiv márka a skandináv és indusztriális stílus terén alkot nagyszerűt, és az ezekre az irányzatokra jellemző anyagokból kreál csodákat a te otthonodba is.
Fém búrávalFémKonnektorhoz csatlakoztathatóSötétzöldMagasság 37,5 cm
Minden paraméterMéretek, anyag, …
Ez is jól jöhet
Termékkel kapcsolatos kérdés
Segítségre van szükséged a paraméterekkel vagy a választással kapcsolatban?
ID: 1178810
Leitmotiv
Hood asztali lámpaFém búrával, fém, konnektorhoz csatlakoztatható, sötétzöld, magasság 37,5 cm, … több
Kattints a Figyelés gombra, és mi azonnal értesítünk, ha a termék újból elérhető lesz.
A Hood asztali lámpát a retró inspirálta. Letisztult vonalai és élénk színe remekül mutat minden belső térben. Természetes szépségével és eredetiségével hódít, anélkül, hogy erőszakkal követelné ki magának a figyelmet. A márkáról:
Jobban tetszik a fém, mint a fa, és az üvegnél jobban csábít a márvány? A nem szokványos anyagok és a különleges formatervezés az, ami igazán vonz? Akkor jó helyen vagy. A Leitmotiv márka a skandináv és indusztriális stílus terén alkot nagyszerűt, és az ezekre az irányzatokra jellemző anyagokból kreál csodákat a te otthonodba is.
Fém búrávalFémKonnektorhoz csatlakoztathatóSötétzöldMagasság 37,5 cm
Minden paraméterMéretek, anyag, …
Ez is jól jöhet
Termékkel kapcsolatos kérdés
Segítségre van szükséged a paraméterekkel vagy a választással kapcsolatban?
Termék értékelése
3.8Értékelések száma (3)
52
40
30
21
10
Hogyan történik az értékelés?
MMária Márta R.Magyarország, 2021. 02. 24.
jól bevált, jó segítő eszköz az elfoglaltságaim elvégzésében.
JJudit H.Magyarország, 2019. 11. 01.
az asztali lámpa színárnyalata miatt, úgy gondolom, ilyen ár mellett nem szabadna eltérésnek lennie Ormainé