Az Agnella márka Difida szőnyege a hagyományos perzsa mintákat modern színpalettával ötvözi, sűrű gyapjú anyaga pedig csendes, meleg és elegáns környezetet biztosít otthonodnak.
A Difida gyapjú szőnyeg ügyesen ötvözi a hagyományos perzsa mintákat egy letisztult, modern hangulattal. Központi medál és finom virágos részletek díszítik, amelyek mélységet és kifinomultságot visznek a térbe anélkül, hogy optikailag túlterhelnék azt.
Ez a szőnyeg természetes, sűrű gyapjúból készült, így rendkívül tartós és kiváló akusztikai szigetelő. Segít csendes, meleg és elegáns környezetet teremteni otthonodban. A sűrű szál és a részletesen kidolgozott szegély stabil és minőségi kézműves munkára utal. Ezáltal átgondolt választás lehet olyan otthonokba, ahol a klasszikus és modern stílus harmonikus találkozását keresed.
GyapjúRövid szálakkalKék200x300 cm
Minden paraméterMéretek, anyag, …
Fedezd fel a(z) Isfahan termékcsalád teljes kínálatát
Ez is jól jöhet
Termékkel kapcsolatos kérdésSegítségre van szükséged a paraméterekkel vagy a választással kapcsolatban?